Direktori Pegawai IPPA


Pejabat Ketua Pesuruhjaya dan Timbalan

Pejabat Ketua Pesuruhjaya

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
KPj. (PA) Datuk Roslan bin Wahab Ketua Pesuruhjaya Gred Utama C roslanpmo -
Suriati binti Zakaria Setiausaha Pejabat N29 suriati 03-8920 6337
Zuliana binti Ahmad Zakarno Pembantu Operasi N11 zuliana -

Pejabat Timbalan Ketua Pesuruhjaya (Operasi)

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
TPj. (PA) Haji Norhafifi bin Haji Ismail Pegawai Pertahanan Awam KP54 hafifi 03-8920 6399
Siti Hazwani binti Mohd Ishak Setiausaha Pejabat N29 sitihazwani 03-8920 6398

Pejabat Timbalan Ketua Pesuruhjaya (Pengurusan)

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Lokman Effendi bin Ramli @ Zakaria Pegawai Tadbir dan Diplomatik M54 lokmaneffendi 03-8920 6397
Aisyah binti Mohd Tahir Setiausaha Pejabat N29 aisyahtahir 03-8920 6396

Bahagian Pengurusan Angkatan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
PPj. (PA) Ghazali bin Abd Rahman Pengarah / Pegawai Pertahanan Awam KP52 ghazali -
[Kosong] Setiausaha Pejabat N19 [Kosong] 03-8920 6121

Cawangan Pentadbiran Angkatan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
[Kosong] Pegawai Pertahanan Awam KP44 [Kosong] 03-8920 6122
Lt. M (PA) Azri Hizami bin Ludin Pembantu Pertahanan Awam KP19 hizami 03-8920 6143
Nurul Syakinah binti Kamal Bashah Pembantu Tadbir (P/O) N19 syakinah 03-8920 6140
Muhammad Ridhwan bin Abd Rahman Pembantu Operasi N11 - -

Cawangan Perkhidmatan dan Tatatertib Pasukan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Lt. Kol. (PA) Mohamad Fazli bin Sardi (Cuti Belajar) Pegawai Pertahanan Awam KP44 fazli 03-8920 6122
Mej. (PA) Nasrullah bin Mohamad Nadzir Pegawai Pertahanan Awam KP41 nasrullah 03-8920 6126
[Kosong] Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP32 [Kosong] 03-8920 6129
Lt. (PA) Huzaimi bin Adnan Pembantu Pertahanan Awam KP19 huzaimi 03-8920 6148

Cawangan Lantikan dan Kenaikan Pangkat

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Mej. (PA) Mohd Rohaidi bin Halim Pegawai Pertahanan Awam KP41 rohaidi 03-8920 6128
Kapt. (PA) Rohaya binti Riduan Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 rohayariduan 03-8920 6127
Lt. (PA) Intan Zaharah Binti Mohd Razali Pembantu Pertahanan Awam KP19 intanzaharah 03-8920 6130

Cawangan Istiadat dan Protokol

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Mej. (PA) Syed Azam Shah bin Syed Baharom Pegawai Pertahanan Awam KP41 syedazam 03-8920 6123
[kosong] Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 [Kosong] -
Sjn Mej. (PA) Syed Zairal Ariffin bin Syd Abdul Rahim Pengawal Keselamatan KP14 syedzairal 03-8920 6151

Bahagian Perancangan Dasar dan Penyelarasan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
PPj. (PA) Mulliadi Al-Hamdi bin Ladin Pengarah / Pegawai Pertahanan Awam KP52 mulliadi 03-8920 6030

Cawangan Dasar dan Parlimen

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Lt. Kol. (PA) Khairil Izzwan bin Abdul Rahman Pegawai Pertahanan Awam KP44 khairilizzwan 03-8920 6038
Kapt. (PA) Shazilaniza binti Mahat Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 shazila 03-8920 6037

Cawangan Pembangunan Strategik

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Lt. Kol. (PA) Muhammad Hanif bin Nasir Pegawai Pertahanan Awam KP44 hanif 03-8920 6035
Kapt. (PA) Mohd Nizam bin Yahid Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP38 nizam 03-8920 6036
Lt. M (PA) Nor Aima binti Hashim Pembantu Pertahanan Awam KP19 noraima 03-8920 6040

Cawangan Perhubungan Antarabangsa

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Lt. Kol. (PA) Mohd Zubir bin Mohd Juzad (Ditempatkan di NADMA) Pegawai Pertahanan Awam KP44 zubirjuzad 03-8920 6034
Lt. (PA) Muhammad Zakee bin Rizan Pembantu Pertahanan Awam KP22 zakee 03-8920 6045

Bahagian Pengurusan Latihan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
YS Kol. (PA) Fazlisyah bin Muslim Pengarah / Pegawai Pertahanan Awam KP48 fazlisyah 03-8920 6007
Muhammad Syamil bin Hamzah Pembantu Tadbir (P/O) N19 syamil 03-8920 6020

Cawangan Pembangunan Modal Insan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Lt. Kol. (PA) Syahrul bin Sukor Pegawai Pertahanan Awam KP44 syahrul 03-8920 6009
Mej. (PA) Alias bin Azizan Pegawai Pertahanan Awam KP41 aliasazizan 03-8920 6010
Kapt. (PA) Anas bin Md Salleh Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP32 anas 03-8920 6015
Lt. (PA) Raja Mohd Kamarularif bin Raja Ismail Pembantu Pertahanan Awam KP19 kamarularif 03-8920 6012
Lt.M (PA) Pinnana A/P Bah Angan Pembantu Pertahanan Awam KP19 pinnana 03-8920 6016
[Kosong] Pembantu Pertahanan Awam KP19 [Kosong] -

Cawangan Pembangunan Latihan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Lt. Kol. (PA) Roydee bin Abd Rahman Pegawai Pertahanan Awam KP44 roydee 03-8920 6011
Kapt. (PA) Mohd Fazlien bin Ja'afar Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 fazlien 03-8920 6023
Kapt. (PA) Kamalruzamal bin Kasa Pembantu Pertahanan Awam KP26 kamalruzamal 03-8920 6019

Bahagian Pengurusan Bencana dan Operasi

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
PPj. (PA) Abdul Wahab Bin Rahim Pengarah / Pegawai Pertahanan Awam KP52 abdulwahab 03-8920 6080

Cawangan Kecemasan dan Khidmat Kemanusiaan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Lt. Kol. (PA) Lokman Hakim bin Abdul Rahman (Cuti Belajar) Pegawai Pertahanan Awam KP44 lokman 03-8920 6082
Mej. (PA) Amirsarifudin Bin Zalman Pegawai Pertahanan Awam KP41 amirzalman 03-8920 6084
Kapt. (PA) Mohd Alfian bin A. Jabar Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 alfian 03-8920 6087
Lt. (PA) Norhasri bin Mohamad Pembantu Pertahanan Awam KP19 norhasri 03-8920 6110
Lt. M (PA) Mohd Harith Bin Che Noh Pembantu Pertahanan Awam KP19 mohdharith 03-8920 6093

Cawangan Operasi Bencana

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
[Kosong] Pegawai Pertahanan Awam KP44 [Kosong] 03-8920 6089
Kapt. (PA) Rageshwaran A/L Maniam Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP32 ragesh 03-8920 6088
Lt. (PA) Mohd Rizal bin Md Ithnin Pembantu Pertahanan Awam KP19 mohdrizal 03-8920 6114
Hasbullah bin Hassan Pembantu Operasi N11 - 03-8920 6108

Cawangan Penyelamat Pantai / Air Dan Kejuruteraan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Lt. Kol. (PA) Mohd Zul Khairi bin Shamsuddin Pegawai Pertahanan Awam KP44 zulkhairi 03-8920 6083
Kapt. (PA) Abdul Rahim bin Abdul Manas Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP32 rahim 03-8920 6086
Kapt. (PA) Ruhaida binti Mohd Yusof Pembantu Pertahanan Awam KP26 ruhaida 03-8920 6112
Lt. (PA) Mohamad Fadzli bin Husin Pembantu Pertahanan Awam KP19 fadzli_cpt 03-8920 6102
[Kosong] Pembantu Pertahanan Awam KP19 [Kosong] -

Cawangan Sekretariat Pengurusan Bencana

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Kapt. (PA) Abdul Bai'th bin Abdul Rahim Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP38 - 03-8920 6087
Kapt. (PA) Mohd Nazri bin Saad Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 nazri 03-8920 6085

Bahagian Khidmat Pengurusan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Yoon Boon Chew Pengarah/ Pegawai Tadbir dan Diplomatik M52 bcyoon 03-8920 6210
[Kosong] Setiausaha Pejabat N19 [Kosong] 03-8920 6220

Cawangan Pengurusan Am

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Amilinda binti Bunichon Penolong Pengarah / Pegawai Tadbir dan Diplomatik M41 amilinda 03-8920 6215
Muhammad Sabri bin Hamid Penolong Jurutera JA29 - -
Azwan bin Mohd Nor Pembantu Tadbir Kanan (P/O) N22 azwanbkp 03-8920 6236
Mohd Redzzuan bin Dumeran Pembantu Tadbir (P/O) N19 redzzuan 03-8920 6243
Mislee bin Samais Pembantu Tadbir (P/O) N19 mislee 03-8920 6241
Mohd Akram bin Mohd Yazid Pembantu Tadbir (P/O) N19 mohdakram 03-8920 6242
Norkhairina binti Halim Pembantu Tadbir (P/O) N19 norkhairina 03-8920 6221
[Kosong] Pembantu Tadbir (P/O) N19 [Kosong] -
Ainul Haniza binti Abdul Hair Pegawai Khidmat Pelanggan N19 ainulhaniza -
Badrul Hisham bin Harun Pengawal Keselamatan KP14 badrul -
Samuri bin Mohd Soib Pengawal Keselamatan KP14 - -
Mohamad Supian bin Ismail Pengawal Keselamatan KP14 - -
Adanan bin Mat Tahar Pengawal Keselamatan KP14 - -
Muzelysham bin Mustafa Pengawal Keselamatan KP14 - -
Wan Ab Karim bin Wan Mohd Ghazali Pengawal Keselamatan KP14 - -
Mohamad Rafiee bin Mohamad Jamali Pengawal Keselamatan KP14 - -
Zawavi bin Abdul Wahab Pengawal Keselamatan KP11 - -
Md Hairil Hafifah bin Mohd Hanafi Pengawal Keselamatan KP11 - -
Murni binti Abd Basar Pengawal Keselamatan KP11 murni -
Muhammad Shafiq bin Mohd Ruzalli Pengawal Keselamatan KP11 - -
[Kosong] Pengawal Keselamatan KP11 [Kosong] -
Abd Aziz bin Ibrahim Pembantu Awam H11 - 03-8920 6244
Ahmad Nur Hakim bin Abdul Razak Pembantu Awam H11 nurhakim 03-8920 6246
Mohamad Hairi bin Mohd Sua'ad Pembantu Awam H11 mhairi 03-8920 6247
[Kosong] Pembantu Awam H11 [Kosong] -
Zainuri bin Yusoff Pembantu Operasi N11 - 03-8920 6235
Mohd Nashrul bin Mohd Adinaan Pembantu Operasi N11 - 03-8920 6250
Mohamad Hafizan bin Azmi Pembantu Operasi N11 - 03-8920 6251

Cawangan Pematuhan Inovasi dan Protokol

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Mohd Shafiq bin Ab Kadir Penolong Pengarah / Pegawai Tadbir dan Diplomatik M41 shafiqkadir 03-8920 6214
Rusmawaty binti Mohd Yusof Penolong Pegawai Tadbir N32 rusmawaty 03-8920 6216
Ida Sohaini binti Mohammad Bidin Pembantu Tadbir (P/O) N19 idasohaini 03-8920 6218
Nurfatieakma binti Md Rofea Pembantu Tadbir(P/O) N19 fatie 03-8920 6219
[Kosong] Pembantu Tadbir (P/O) N19 [Kosong] -

Cawangan Pengurusan Aset dan Stor

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
[Kosong] Penolong Pengarah / Pegawai Tadbir dan Diplomatik M41 [Kosong] -
Mohd Faizal bin Hassan Penolong Pegawai Tadbir N32 faizal 03-8920 6223
Ahmad Faris Zawawi bin Ahmad Zamil Penolong Pegawai Tadbir N29 faris 03-8920 6231
Muhammad bin Baharudin Penolong Pegawai Tadbir N29 muhammad 03-8920 6224
Fairul bin Mahat Pembantu Tadbir Kanan (P/O) N22 fairul 03-8920 6228
Haida binti Md Yusof Pembantu Tadbir (P/O) N19 haida 03-8920 6229
Mohamad Sharifuddin bin Mohamad Noor Pembantu Tadbir (P/O) N19 sharifuddin 03-8920 6226
Wan Ahmad Saroja bin Wan Haron Pembantu Tadbir(P/O) N19 wanahmad 03-8920 6222
[Kosong] Pembantu Tadbir (P/O) N19 [Kosong] 03-8920 6274
[Kosong] Pembantu Tadbir (P/O) N19 [Kosong] -
[Kosong] Pembantu Tadbir (P/O) N19 [Kosong] -
Sazaky bin Subry Pembantu Kemahiran H19 sazaky 03-8920 6225
Mohd Aswan bin Mohad Ali Pembantu Kemahiran H19 - -
[Kosong] Pembantu Kemahiran H19 [Kosong] -
[Kosong] Pembantu Kemahiran H19 [Kosong] -
Mat Hasdi bin Mat Yusof Pemandu Kenderaan H11 - 03-8920 6310
Mohd Sabaruddin bin Ishak Pemandu Kenderaan H11 - 03-8920 6310
Atan bin Ahmad Pemandu Kenderaan H11 - 03-8920 6310
Abdul Farhan bin Saupi Pemandu Kenderaan H11 - 03-8920 6310
Mohd Rashid bin Othman Pemandu Kenderaan H11 mohd.rashid 03-8920 6310
Mohd Shah Ridzam bin Ismail Pemandu Kenderaan H11 - 03-8920 6310
Mohd Khairul bin Ibrahim Pemandu Kenderaan H11 - 03-8920 6310
Nik Azlan bin Peei Pemandu Kenderaan H11 - 03-8920 6310
Saiful Rizal bin Mohamad Pemandu Kenderaan H11 - 03-8920 6310
Muhammad Khairulnizam bin Mohd Zain Pemandu Kenderaan H11 khairulnizam 03-8920 6310

Cawangan Teknologi Maklumat

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Muhammad Nasri bin Mohd Amin Pegawai Teknologi Maklumat F41 nasri 03-8920 6060
[Kosong] Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA32 [Kosong] 03-8920 6061
Nithia A/P Balakerisnen Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 nithia 03-8920 6062
Norhafizah binti Anuar Juruteknik Komputer FT19 hafizah 03-8920 6070

Bahagian Pengurusan Sumber Manusia

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Khatijah binti Jusoh Pengarah / Pegawai Tadbir dan Diplomatik M48 khatijah 03-8920 6260

Cawangan Latihan dan Psikologi

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Ahmad Yassin Bin Sulaiman Shah Penolong Pengarah / Pegawai Tadbir dan Diplomatik M41 yassin 03-8920 6263
Yusuf Stanley Joseph Ayu bin Abdullah Penolong Pegawai Psikologi Kanan 38 yusufstanley 03-8920 6295
Muhamad Hafiz bin Mat Ali Pembantu Tadbir Kanan N22 muhamadhafiz 03-8920 6287
Norazura binti Padri Pembantu Tadbir (P/O) N19 norazura 03-8920 6288

Cawangan Naik Pangkat dan Kompetensi

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Siti Massuriani Binti Muhammad Amin Penolong Pengarah/ Pegawai Tadbir & Diplomatik M44 massuriani 03-8920 6264
Zuraidah binti Omar Pembantu Tadbir Kanan N22 zuraidahomar 03-8920 6270
Nur Atiqah binti Abdul Latif Pembantu Tadbir (P/O) N19 nuratiqah 03-8920 6269
Muhammad Farhan bin Ridzuan Pembantu Tadbir (P/O) N19 muhammadfarhan 03-8920 6267

Cawangan Perkhidmatan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
[Kosong] Penolong Pengarah/ Pegawai Tadbir & Diplomatik M41 [Kosong] -
Nuranita binti Ab Hamid Pembantu Tadbir Kanan (P/O) N22 nita 03-8920 6279
Shafrini binti Arrifin Pembantu Tadbir (P/O) N19 shafrini 03-8920 6280
Mohd Shahlizan bin Zakariah Pembantu Tadbir (P/O) N19 shahlizan 03-8920 6281
Mohd Shahrul Redzuan bin Jaafar Pembantu Tadbir (P/O) N19 shahrulredzuan 03-8920 6282
Tengku Asni binti Tengku Abdullah Pembantu Tadbir (P/O) N19 tengkuasni 03-8920 6283
Mohd Shaiful bakri Bin Mat Arsab Pembantu Tadbir (P/O) N19 shaifulbakri 03-8920 6284
Nur Atiqah binti Shaharin Pembantu Tadbir (P/O) N19 atiqah 03-8920 6285
Nur Amiza binti Abd Shukor Pembantu Tadbir (P/O) N19 amiza 03-8920 6286

Cawangan Perjawatan dan HRMIS

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Yow Weng Kit Penolong Pengarah / Pegawai Tadbir & Diplomatik M41 wkyow 03-8920 6262
Nurul Zayyani binti Zamri Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 zayyani -
Farahliza binti Sukree Pembantu Tadbir Kanan (P/O) N22 farahliza 03-8920 6278
Rafidah binti Payan Pembantu Tadbir Kanan (P/O) N22 rafidah 03-8920 6274
Annjacyntha A/P Windson Francis Pembantu Tadbir (P/O) N19 annjacyntha 03-8920 6277
Noramirawati binti Mohd Bakeri Pembantu Tadbir (P/O) N19 noramirawati 03-8920 6273

Cawangan Pentadbiran

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Hafilah binti Che Harun Pembantu Tadbir Kanan (P/O) N22 hafilah 03-8920 6265
Mohammad Anwar bin Abd Hamid Pembantu Tadbir (P/O) N19 anwar 03-8920 6266
Jasbirizan bin Md Jusop Pembantu Operasi N11 jasbirizan 03-8920 6272
Latifah binti Abdul Wahab Pembantu Operasi N11 latifahwahab 03-8920 6271
Habeshah binti Idris Pembantu Operasi N11 habeshah 03-8920 6268

Bahagian Kewangan, Perolehan dan Pembangunan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Kalaichelvi A/P Rajagopal Pengarah/ Pegawai Tadbir dan Diplomatik M52 kalaichelvi 03-8920 6170
Nazehah binti Zainuddin Setiausaha Pejabat N29 nazehah 03-8920 6171

Cawangan Perolehan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Muhammad Afiq bin Mazlan Penolong Pengarah / Pegawai Tadbir dan Diplomatik M44 (M) afiq 03-8920 6175
Norfazilah binti Sa'ari Penolong Pegawai Tadbir N29 norfazilah 03-8920 6178
Norsharniza binti Abd Rahim Pembantu Tadbir Kanan Kewangan W22 norsharniza 03-8920 6179
Noorafini binti Baharuddin Pembantu Tadbir (Kewangan) TBBK W22 noorafini 03-8920 6177
Nur Ain binti Jusoh Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 ain 03-8920 6182
Nursyafawani binti Muhammad Sayuti Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 nursyafawani 03-8920 6183

Cawangan Akaun / Bajet

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Noorhafidzi bin Mohd Arif Timbalan Pengarah / Pegawai Tadbir dan Diplomatik M48 noorhafidzi 03-8920 6172
Darshini A/P Supramaniam Pegawai Tadbir dan Diplomatik M41 darshini 03-8920 6173
Nor Hazila binti Yahya Penolong Akauntan Kanan W32 hazila 03-8920 6192
Nurul Shuhadah binti Othman Penolong Akauntan (KUP) W29 nurulshuhadah 03-8920 6189
Nur Fadhilah binti Abdul Rahman Penolong Akauntan (KUP) W29 nurfadhilah 03-8920 6187
Roziyana binti Ramli Penolong Akauntan (KUP) W29 roziyana 03-8920 6186
Azmi bin Mat Sahat Penolong Akauntan (KUP) W29 azmikew 03-8920 6180
Rohaya binti Muda@Ramli Pembantu Tadbir Kanan Kewangan W22 rohayamuda 03-8920 6191
Nor Maliza binti Muhammad Pembantu Tadbir (Kewangan) TBBK W22 maliza 03-8920 6194
Suryana binti Mat Yasim Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 suryana 03-8920 6185
Aima Amira binti Mohd Arsad Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 amira 03-8920 6184
[Kosong] Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 [Kosong] 03-8920 6194
[Kosong] Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 [Kosong] 03-8920 6193
[Kosong] Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 [Kosong] 03-8920 6190

Cawangan Pentadbiran

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Nur Anith Dzulaikha binti Roslan Penolong Pegawai Tadbir N29 nuranith 03-8920 6198
Fadhlina binti Mansoor Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 fadhlina 03-8920 6196
[Kosong] Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 [Kosong] 03-8920 6188
Mohd Azhar bin Mohd Zin Pembantu Operasi N11 azhar 03-8920 6195

Cawangan Pembangunan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Nor Dalila binti Mazid Penolong Pengarah / Pegawai Tadbir dan Diplomatik M44 dalila 03-8920 6174
Kapt. (PA) Mohd Aminullah bin Zulkafly (Cuti Belajar) Penolong Pegawai Pertahanan Awam Kanan KP32 aminzul85 03-8920 6201
Emie Noor binti Abdul Wahid Penolong Pegawai Tadbir Kanan N32 emie 03-8920 6199
Siti Ros Azimah binti Mohamad Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 rosazimah 03-8920 6197
[Kosong] Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 [Kosong] 03-8920 6200

Unit Integriti APM

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Wan Fadilah binti Wan Jamaludin Ketua Unit Integriti/ Pegawai Tadbir dan Diplomatik M48 wanfadilah 03-8920 6300

Seksyen Tatatertib, Pengesanan dan Pengesahan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Aini Zaihana binti Ahmad Hanafiah Pegawai Tadbir & Diplomatik Gred M44 aini 03-8920 6301
Fatin Nasuha binti Mohd Rusaimi Pembantu Tadbir (P/O) N19 fatinnasuha 03-8920 6305

Seksyen Pengurusan Aduan, Tadbir Urus dan Pengukuhan Integriti

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Mohd Shafiq bin Mohd Rawa Pegawai Tadbir & Diplomatik Gred M41 shafiqrawa 03-8920 6302
Jamilah binti Ahmad Penolong Pegawai Tadbir N29 jamilahahmad 03-8920 6303
Noor Syima binti M Kassim Pembantu Tadbir (P/O) N19 syima 03-8920 6304

Cawangan Perhubungan Awam dan Dokumentasi

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Lenny Haslinda binti Hassan Pegawai Perhubungan Awam S41 lenny 03-8920 6155
Kapt. (PA) Mohamad Irwanis bin Seni Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP32 irwanis 03-8920 6156
[Kosong] Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 [Kosong] 03-8920 6157
Abdul Muiz bin Mior Ahmad Penolong Pegawai Penerangan S29 muizmior 03-8920 6158
Lt. (PA) Siti Ramizah binti Mohd Khalid Pembantu Pertahanan Awam KP19 sitiramizah 03-8920 6163
Muhammad Saiful bin Mohd Sani Pembantu Tadbir (P/O) N19 mdsaiful 03-8920 6159
Mohd Fauzi bin Che Su Pembantu Operasi N11 mohdfauzi 03-8920 6166

 

Print Friendly, PDF & Email