Direktori Pegawai IPPA


Pejabat Ketua Pesuruhjaya & Timbalan

Pejabat Ketua Pesuruhjaya

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
KPj. (PA) Datuk Roslan bin Wahab Ketua Pesuruhjaya roslanpmo -
Suriati binti Zakaria Setiausaha Pejabat N29 suriati 03-8920 6337

Pejabat Timbalan Ketua Pesuruhjaya (Operasi)

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
TPj. (PA) Norhafifi bin Haji Ismail Pegawai Pertahanan Awam KP54 hafifi 03-8920 6399
Siti Hazwani binti Ishak Setiausaha Pejabat N29 sitihazwani 03-8920 6398

Pejabat Timbalan Ketua Pesuruhjaya (Pengurusan)

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
TPj. (PA) Sukiman Bin Ahmad Pegawai Tadbir dan Diplomatik M54 sukiman 03-8920 6397
Aisyah binti Mohd Tahir Setiausaha Pejabat N29 aisyahtahir 03-8920 6396

Bahagian Pengurusan Angkatan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
PPj. (PA) Ghazali Bin Abd Rahman Pengarah/ Pegawai Pertahanan Awam KP52 ghazali -
[Kosong] Setiausaha Pejabat N29 [Kosong] 03-8920 6121

Cawangan Pentadbiran Angkatan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Lt. Kol. (PA) Mohd Syukri Bin Madnor Pegawai Pertahanan Awam KP44 mohd_syukri 03-8920 6124
[Kosong] Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 [Kosong] -
Nur Aisya Sofea binti Howell (Cuti Belajar) Pembantu Tadbir (P/O) N22 aisya 03-8920 6133
Lt. M (PA) Azri Hizami bin Ludin Pembantu Pertahanan Awam KP19 hizami 03-8920 6143
Shahida binti Shah Minan Pembantu Operasi N11 shahida 03-8920 6140
Nurul Syakinah binti Kamal Bashah Pembantu Tadbir (P/O) N19 syakinah -

Cawangan Perkhidmatan Dan Tatatertib Pasukan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
[Kosong] Pegawai Pertahanan Awam KP44 [Kosong] 03-8920 6122
Mej. (PA) Nasrullah bin Mohamad Nadzir Pegawai Pertahanan Awam KP41 nasrullah 03-8920 6126
Kapt (PA) Mohamad Hamka bin Jamali Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP32 hamka 03-8920 6129
Lt. (PA) Huzaimi bin Adnan Pembantu Pertahanan Awam KP19 huzaimi 03-8920 6148

Cawangan Lantikan Dan Kenaikan Pangkat

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Mej. (PA) Shamil bin Ithman Pegawai Pertahanan Awam KP41 shamil 03-8920 6128
Kapt. (PA) Rohaya binti Riduan Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 rohayariduan 03-8920 6127
Lt. (PA) Intan Zaharah Binti Mohd Razali Pembantu Pertahanan Awam KP19 intanzaharah 03-8920 6130

Cawangan Istiadat dan Protokol

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Mej. (PA) Mohd Zamani bin Mat Nasir Pegawai Pertahanan Awam KP41 mohdzamani 03-8920 6123
[kosong] Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 [Kosong] -
Sjn Mej. (PA) Syed Zairal Ariffin bin Syd Abdul Rahim Pengawal Keselamatan KP14 (TBBK) syedzairal 03-8920 6151

Bahagian Perancangan Dasar Dan Penyelarasan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Lt. Kol. (PA) Sharudin bin Md Zain Pegawai Pertahanan Awam KP44 sharudin 03-8920 6033
Lt. Kol. (PA) Mohd Zubir bin Mohd Juzad Pegawai Pertahanan Awam KP44 zubirjuzad 03-8920 6034
Lt. Kol. (PA) Mohd Izuan bin Berahim Pegawai Pertahanan Awam KP44 mohd_izuan 03-8920 6035
Lt. Kol. (PA) Khairil Izzwan Bin Abdul Rahman Pegawai Pertahanan Awam KP44 khairilizzwan 03-8920 6038
Kapt. (PA) Mohd Nizam Bin Yahid Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP38 nizam 03-8920 6036
Kapt. (PA) Shazilaniza Binti Mahat Pen. Peg. Pertahanan Awam KP29 shazila 03-8920 6037
Lt (PA) Nurlida binti Othman Pembantu Pertahanan Awam KP22 nurlida 03-8920 6039
Lt. M (PA) Nor Aima Binti Hashim Pembantu Pertahanan Awam KP19 noraima 03-8920 6040
Mohammad Sharifuddin Bin Mohamad Noor Pembantu Tadbir (P/O) N19 sharifuddin 03-8920 6045

Bahagian Pengurusan Latihan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
PPj. (PA) Mulliadi Al-Hamdi bin Ladin Pegawai Pertahanan Awam KP48 mulliadi 03-8920 6007
Lt. Kol (PA) Syahrul bin Sukor Pegawai Pertahanan Awam KP44 syahrul 03-8920 6009
Mej. (PA) Alias bin Azizan Pegawai Pertahanan Awam KP41 aliasazizan 03-8920 6010
Kapt. (PA) Anas Bin Md Salleh Penolong Pertahanan Awam KP32 anas 03-8920 6015
Kapt (PA) Mohd Fazlien bin Jaafar Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 fazlien 03-8920 6023
Kapt (PA) Mustapa bin Hashim Pembantu Pertahanan Awam KP26 mustapa 03-8920 6019
Muhammad Syamil bin Hamzah Pembantu Tadbir (P/O) N19 syamil -
Lt. (PA) Zulfadzli bin Ismail Pembantu Pertahanan Awam KP19 zulfadzli 03-8920 6014

Cawangan Pasukan Sokongan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Lt. Kol. (PA) Roydee Bin Abd Rahman Pegawai Pertahanan Awam KP44 roydee 03-8920 6011
Lt. (PA) Raja Mohd Kamarularif bin Raja Ismail Pembantu Pertahanan Awam KP19 kamarularif 03-8920 6012
Lt.M (PA) Pinnana A/P Bah Angan Pembantu Pertahanan Awam KP19 pinnana 03-8920 6016

Bahagian Pengurusan Bencana dan Operasi

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
PPj. (PA) Abdul Wahab Bin Rahim Pegawai Pertahanan Awam KP52 abdulwahab 03-8920 1317
[Kosong] Pegawai Pertahanan Awam KP44 [Kosong] 03-8920 6082
Lt. Kol. (PA) Lokman Hakim bin Abdul Rahman (Cuti Belajar) Pegawai Pertahanan Awam KP44 lokman 03-8920 6083
Lt. Kol. (PA) Mohd Rosman Bin Abdullah Pegawai Pertahanan Awam KP44 mohdrosman 03-8920 6089
Lt. Kol. (PA) Zul Khairi Bin Shamsuddin Pegawai Pertahanan Awam KP44 zulkhairi 03-8920 1377
Mej (PA) Amirsarifudin Bin Zalman Pegawai Pertahanan Awam KP41 amirzalman 03-8920 1378
Kapt. (PA) Rageshwaran A/L Maniam Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP32 ragesh 03-8920 6088
Kapt. (PA) Abdul Rahim bin Abdul Manas Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP32 rahim 03-8920 6086
Kapt. (PA) Mohd Nazri bin Saad Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 nazri 03-8920 1379
Kapt (PA) Mohd Alfian bin A. Jabar Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 alfian 03-8920 6087
Lt. (PA) Mohd Nazrin bin Mohd Nasir Pembantu Pertahanan Awam KP19 nazrin 03-8920 6115
Lt. (PA) Mohd Hanafi Bin Abdul Mutalib Pembantu Pertahanan Awam KP19 hanafimutalib 03-8920 6096
Lt. (PA) Mohd Fadzli bin Husin Pembantu Pertahanan Awam KP19 fadzli_cpt 03-8920 6108
Lt. M (PA) Mohd Harith Bin Che Noh Pembantu Pertahanan Awam KP19 mohdharith 03-8920 6093

Unit Sekretariat Pengurusan Bencana

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
[Kosong] Pegawai Pertahanan Awam KP44 [Kosong] -
[Kosong] Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP38 [Kosong] -

Bahagian Khidmat Pengurusan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Yoon Boon Chew Pengarah/ Pegawai Tadbir dan Diplomatik M52 bcyoon 03-8920 6210
[Kosong] Setiausaha Pejabat N19 [Kosong] 03-8920 6220

Cawangan Pengurusan Am

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Amilinda Binti Bunichon Pegawai Tadbir dan Diplomatik M41 amilinda 03-8920 6215
Azwan bin Mohd Nor Ketua Pembantu Tadbir (P/O) N22 azwanbkp 03-8920 6236
Usamah Nazri bin Abu Bakar Pembantu Tadbir (P/O) N19 usamah 03-8920 6243
Mohd Akram bin Mohd Yazid Pembantu Tadbir (P/O) N19 mohdakram 03-8920 6242
Faizal bin Muhamad Khamdan Pembantu Tadbir (P/O) N19 faizalkhamdan 03-8920 6241
Norkhairina Binti Halim Pembantu Tadbir (P/O) N19 norkhairina 03-8920 6221
Ainul Haniza binti Abdul Hair Pegawai Khidmat Pelanggan N19 ainulhaniza -
Badrul Hisham bin Harun Pengawal Keselamatan KP14 (TBBK) badrul -
Abdul Jamil bin Abdullah Pengawal Keselamatan KP11 - -
Mohd Redzzuan bin Dumeran Pembantu Tadbir (P/O) N19 redzzuan -
Saiful Adnan bin Husain Pengawal Keselamatan KP11 - -
Mohamad Wazir Syafiq bin Ninggal Pengawal Keselamatan KP11 mwazir -
Mohamad Rafiee bin Mohamad Jamali Pengawal Keselamatan KP11 - -
Murni binti Abd Basar Pengawal Keselamatan KP11 murni -
Mohd Syahrizan bin Ismail Pengawal Keselamatan KP11 - -
Adanan bin Mat Sahar Pengawal Keselamatan KP11 - -
Muzelysham bin Mustafa Pengawal Keselamatan KP11 - -
Wan Ab Karim bin Wan Mohd Ghazali Pengawal Keselamatan KP11 - -
Mustapha bin Jelani Pembantu Operasi N11 mustapha 03-8920 6251
Ariffin bin Abdul Rashid Pembantu Operasi N11 ariffin 03-8920 6250
Nur Abu Bakar bin Abdul Ghafar Pembantu Awam H11 abubakar 03-8920 6244
Mohamad Hairi Bin Mohd Sua'ad Pembantu Awam H11 mhairi -
Ahmad Nur Hakim Bin Abdul Razak Pembantu Awam H11 nurhakim -
Nardia binti Nuruddin Pembantu Operasi N11 nardia 03-8920 6228

Cawangan Pematuhan Inovasi dan Protokol

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Mohd Shafiq Bin Ab Kadir Pegawai Tadbir dan Diplomatik M41 shafiqkadir 03-8920 6214
[Kosong] Penolong Pegawai Tadbir N32 [Kosong] -
Ida Sohaini binti Mohammad Bidin Pembantu Tadbir (P/O) N19 idasohaini 03-8920 6218
Nurfatieakma binti Md Rofe Pembantu Tadbir(P/O) N19 fatie 03-8920 6219

Cawangan Pengurusan Aset dan Stor

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
[Kosong] Pegawai Tadbir dan Diplomatik M41 [Kosong] -
Mohd Faizal bin Hassan Penolong Pegawai Tadbir N32 faizal 03-8920 6223
Muhammad bin Baharudin Penolong Pegawai Tadbir N29 muhammad 03-8920 6224
Ahmad Faris Zawawi bin Ahmad Zamil Penolong Pegawai Tadbir N29 faris 03-8920 6231
[Kosong] Ketua Pembantu Tadbir (P/O) N22 [Kosong] -
Norjuliana binti Jumri Pembantu Tadbir (P/O) N19 norjuliana 03-8920 6220
Siti Khadijah Binti Panot Pembantu Tadbir (P/O) N19 sitikhadijah 03-8920 6226
Wan Ahmad Saroja Bin Wan Haron Pembantu Tadbir(P/O) N19 wanahmad 03-8920 6222
[Kosong] Pembantu Kemahiran H19 [Kosong] -
[Kosong] Pembantu Tadbir (P/O) N19 [Kosong] 03-8920 6274
Sazaky bin Subry Pembantu Kemahiran H19 sazaky 03-8920 6225
Haida Binti Md Yusof Pembantu Tadbir (P/O) N19 haida -
[Kosong] Pemandu Kenderaan H11 [Kosong] 03-8920 6310
Mat Hasdi bin Mat Yusof Pemandu Kenderaan H11 - 03-8920 6310
Mohd Shah Ridzam bin Ismail Pemandu Kenderaan H11 - 03-8920 6310
Mohd Khairul bin Ibrahim Pemandu Kenderaan H11 - 03-8920 6310
Abdul Fahan Bin Saupi Pemandu Kenderaan H11 - 03-8920 6310
Abdul Rahman bin Yeop Arbi Pemandu Kenderaan H11 abdulrahman 03-8920 6310
Mohd Rashid bin Othman Pemandu Kenderaan H11 mohd.rashid 03-8920 6310
Nik Azlan bin Peei Pemandu Kenderaan H11 - 03-8920 6310
Atan bin Ahmad Pemandu Kenderaan H11 - 03-8920 6310
Rijalullah Khairurijal Bin A Malik Pemandu Kenderaan H11 khairurijal 03-8920 6310
Saiful Rizal Bin Mohamad Pemandu Kenderaan H11 - 03-8920 6310
Muhammad Khairulnizam Bin Mohd Zain Pemandu Kenderaan H11 khairulnizam 03-8920 6310

Cawangan Teknologi Maklumat

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Muhammad Nasri bin Mohd Amin Pegawai Teknologi Maklumat F41 nasri 03-8920 6060
[Kosong] Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA32 [Kosong] 03-8920 6061
Nithia A/P Balakerisnen Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 nithia 03-8920 6062
Siti Aisyah binti Kamarudin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 aisyah 03-8920 6066
Norhafizah binti Anuar Juruteknik Komputer FT19 hafizah 03-8920 6070

Bahagian Pengurusan Sumber Manusia

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Khatijah Binti Jusoh Pengarah/Pegawai Tadbir dan Diplomatik M48 khatijah 03-8920 6260
[Kosong] Setiausaha Pejabat [Kosong] 03-8920 6261

Cawangan Latihan & Psikologi

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Yusuf Stanley Joseph Ayu Abdullah Penolong Pegawai Psikologi 38 yusufstanley 03-8920 6263
Muhamad Hafiz Bin Mat Ali Pembantu Tadbir Kanan N22 muhamadhafiz 03-8920 6287
Norazura binti Padri Pembantu Tadbir (P/O) N19 norazura 03-8920 6288

Cawangan Naik Pangkat & Kompetensi

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Siti Massuriani Binti Muhammad Amin Penolong Pengarah/ Pegawai Tadbir & Diplomatik M44 massuriani 03-8920 6264
Zuraidah Binti Omar Pembantu Tadbir Kanan N22 zuraidahomar 03-8920 6270
Nur Atiqah binti Abdul Latif Pembantu Tadbir (P/O) N19 nuratiqah 03-8920 6269
Muhammad Farhan Bin Ridzuan Pembantu Tadbir (P/O) N19 muhammadfarhan 03-8920 6267

Cawangan Perkhidmatan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Nuranita Binti AB Hamid Pembantu Tadbir Kanan N22 nita 03-8920 6279
Shafrini Binti Arrifin Pembantu Tadbir (P/O) N19 shafrini 03-8920 6280
Mohd Shahlizan bin Zakariah Pembantu Tadbir (P/O) N19 shahlizan 03-8920 6281
Mohd Shahrul Redzuan bin Jaafar Pembantu Tadbir (P/O) N19 shahrulredzuan 03-8920 6282
Tengku Asni Binti Tengku Abdullah Pembantu Tadbir (P/O) N19 tengkuasni 03-8920 6283
Mohd Shaiful Bakri Bin Mat Arsab Pembantu Tadbir (P/O) N19 shaifulbakri 03-8920 6284
Nur Atiqah Binti Shaharin Pembantu Tadbir (P/O) N19 atiqah 03-8920 6285
Nur Amiza Binti Abd Shukor Pembantu Tadbir (P/O) N19 amiza 03-8920 6286

Cawangan Perjawatan & HRMIS

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Yow Weng Kit Penolong Pengarah / Pegawai Tadbir & Diplomatik M41 wkyow 03-8920 6262
Farahliza Binti Sukree Pembantu Tadbir Kanan (P/O) N22 farahliza 03-8920 6278
Rafidah binti Payan Pembantu Tadbir Kanan (P/O) N22 rafidah 03-8920 6274
Annjacyntha A/P Windson Francis Pembantu Tadbir (P/O) N19 annjacyntha 03-8920 6277
Noramirawati binti Mohd Bakeri Pembantu Tadbir (P/O) N19 noramirawati 03-8920 6273

Cawangan Pentadbiran Am

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Hafilah Binti Che Harun Pembantu Tadbir (P/O) N22 hafilah 03-8920 6265
Mohammad Anwar bin Abd Hamid Pembantu Tadbir (P/O) N19 anwar 03-8920 6266
Jasbirizan bin Md Jusop Pembantu Operasi N11 jasbirizan 03-8920 6272
Latifah binti Abdul Wahab Pembantu Operasi N11 latifahwahab 03-8920 6271
Habeshah binti Idris Pembantu Operasi N11 habeshah 03-8920 6268
Fairul bin Mahat Pembantu Tadbir Kanan N22 fairul -

Bahagian Kewangan, Perolehan dan Pembangunan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Kalaichelvi A/P Rajagopal Pengarah/ Pegawai Tadbir dan Diplomatik M52 kalaichelvi 03-8920 6170
Nazehah binti Zainuddin Setiausaha Pejabat N29 nazehah 03-8920 6171

Cawangan Perolehan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Mohamad Ezat Haqim Bin Abdul Karim Pegawai Tadbir dan Diplomatik M41 ezathaqim 03-8920 6175
Nurul Hedayah Binti Md Sukiban Penolong Pegawai Tadbir N29 nurulhedayah 03-8920 6178
Norsharniza Binti Abd Rahim Pembantu Tadbir Kanan Kewangan W22 norsharniza 03-8920 6179
Noorafini binti Baharuddin Pembantu Tadbir Kanan Kewangan W22 noorafini 03-8920 6177
Nur Ain Binti Jusoh Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 ain 03-8920 6182
Nursyafawani bt Muhammad Sayuti Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 nursyafawani 03-8920 6183

Cawangan Akaun/ Bajet

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Noorhafidzi bin Mohd Arif Pegawai Tadbir dan Diplomatik M48 noorhafidzi 03-8920 6072
[Kosong] Pegawai Tadbir dan Diplomatik M44 [Kosong] 03-8920 6176
Nor Hazila binti Yahya Penolong Akauntan Kanan W32 hazila 03-8920 6192
Nurul Shuhadah Othman Penolong Akauntan (KUP) W29 nurulshuhadah 03-8920 6189
Nur Fadhilah binti Abdul Rahman Penolong Akauntan (KUP) W29 nurfadhilah 03-8920 6187
Roziyana binti Ramli Penolong Akauntan (KUP) W29 roziyana 03-8920 6186
Azmi bin Mat Sahat Penolong Akauntan (KUP) W29 azmikew 03-8920 6180
Rohaya Binti Muda@Ramli Pembantu Tadbir Kanan Kewangan W22 rohayamuda 03-8920 6191
Suryana binti Mat Yasim Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 suryana 03-8920 6185
Aima Amira binti Mohd Arsad Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 amira 03-8920 6184
[Kosong] Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 [Kosong] 03-8920 6194
[Kosong] Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 [Kosong] 03-8920 6193
[Kosong] Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 [Kosong] 03-8920 6190

Unit Pentadbiran

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Nur Anith Dzulaikha Binti Roslan Penolong Pegawai Tadbir N29 nuranith 03-8920 6198
Fadhlina binti Mansoor Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 fadhlina 03-8920 6196
[Kosong] Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 [Kosong] 03-8920 6188
Mohd Azhar bin Mohd Zin Pembantu Operasi N11 azhar 03-8920 6195

Cawangan Pembangunan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Nor Dalila Binti Mazid Pegawai Tadbir dan Diplomatik M44 dalila 03-8920 6174
Kapt (PA) Mohd Aminullah bin Zulkafly (Cuti Belajar) Penolong Pegawai Pertahanan Awam Kanan KP32 aminzul85 03-8920 6201
Emie Noor binti Abdul Wahid Penolong Pegawai Tadbir Kanan N32 emie 03-8920 6199
Siti Ros Azimah binti Mohamad Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 rosazimah 03-8920 6197
[Kosong] Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 [Kosong] 03-8920 6200

Unit Integriti APM

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Wan Fadilah binti Wan Jamaludin Ketua Unit Integriti/ Pegawai Tadbir dan Diplomatik M48 wanfadilah 03-8920 6300

Seksyen Tatatertib, Pengesanan & Pengesahan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Aini Zaihana Binti Ahmad Hanafiah Pegawai Tadbir & Diplomatik Gred M44 aini 03-8920 6301
[Kosong] Pembantu Tadbir (P/O) N19 [Kosong] 03-8920 6305

Seksyen Pengurusan Aduan, Tadbir Urus dan Pengukuhan Integriti

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Mohd Shafiq Bin Mohd Rawa Pegawai Tadbir & Diplomatik Gred M41 shafiqrawa 03-8920 6302
Jamilah Binti Ahmad Penolong Pegawai Tadbir N29 jamilahahmad 03-8920 6303
Noor Syima binti M Kassim Pembantu Tadbir (P/O) N19 syima 03-8920 6304

Bahagian Perhubungan Awam & Dokumentasi

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Lenny Haslinda Hassan Pegawai Perhubungan Awam S41 lenny 03-8920 6155
Kapt. (PA) Mohamad Irwanis bin Seni Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP32 irwanis 03-8920 6156
[Kosong] Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 [Kosong] 03-8920 6157
Mohd Syafid bin Ramlan Penolong Pegawai Penerangan S29 [Kosong] 03-8920 6158
Lt. (PA) Salina binti Kamarulzaman Pembantu Pertahanan Awam KP19 salina 03-8920 6163
Muhammad Saiful bin Mohd Sani Pembantu Tadbir (P/O) N19 mdsaiful 03-8920 6159
Muhamad Ezanee bin Zakaria Pembantu Operasi N11 ezanee 03-8920 6160

 

Print Friendly, PDF & Email