Direktori Pegawai IPPA

*Perpindahan Ibu Pejabat APM sedang berjalan, sila hubungi operator(03 2687 1300) jika panggilan tidak dijawab.

Pejabat Ketua Pesuruhjaya & Timbalan

Pejabat Ketua Pesuruhjaya

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
KPj. (PA) Datuk Roslan bin Wahab Ketua Pesuruhjaya roslanpmo -
Suriati binti Zakaria Setiausaha Pejabat N29 suriati 03-2687 1302

Pejabat Timbalan Ketua Pesuruhjaya (Operasi)

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
TPj. (PA) Norhafifi bin Haji Ismail Pegawai Pertahanan Awam KP54 hafifi -
[Kosong] Setiausaha Pejabat N29 [Kosong] 03-2687 1304

Pejabat Timbalan Ketua Pesuruhjaya (Pengurusan)

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
TPj. (PA) Sukiman Bin Ahmad Pegawai Tadbir dan Diplomatik M54 sukiman -
Aisyah binti Mohd Tahir Setiausaha Pejabat N29 aisyahtahir 03-2687 1306

Bahagian Pengurusan Angkatan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
PPj. (PA) Ahmad Afandi Bin Mohamad Pengarah/ Pegawai Pertahanan Awam KP52 afandicol 03-2687 1333
Nur Asma binti Zulkafli Setiausaha Pejabat N29 nurasma 03-2687 1334

A) Cawangan Pentadbiran Angkatan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Lt. Kol. (PA) Mohd Syukri bin Madnor Pegawai Pertahanan Awam KP44 mohd_syukri 03-2687 1307
Nur Aisya Sofea binti Howell (Cuti Belajar) Pembantu Tadbir (P/O) N22 aisya 03-2687 1335
Lt. Muda (PA) Azri Hizami bin Ludin Pembantu Pertahanan Awam KP19 hizami 03-2687 1309
Syed Zairal Ariffin bin Syed Abdul Rahim Pengawal Keselamatan KP14 (TBBK) syedzairal 03-2687 1309
Shahida binti Shah Minan Pembantu Am Pejabat N11 shahida 03-2687 1336

B) Cawangan Perkhidmatan Dan Tatatertib Pasukan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
[Kosong] Pegawai Pertahanan Awam KP44 [Kosong] 03-2687 1307
Mej. (PA) Nasrullah bin Mohamad Nadzir Pegawai Pertahanan Awam KP41 nasrullah 03-2687 1310
Kapt (PA) Mohamad Hamka bin Jamali Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP32 hamka 03-2687 1486
Lt. (PA) Huzaimi bin Adnan Pembantu Pertahanan Awam KP19 huzaimi 03-2687 1309

C) Cawangan Lantikan Dan Kenaikan Pangkat

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Mej. (PA) Shamil bin Ithman Pegawai Pertahanan Awam KP41 shamil 03-2687 1311
Kapt. (PA) Rohaya binti Riduan Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 rohayariduan 03-2687 1312
Lt. (PA) Intan Zaharah Binti Mohd Razali Pembantu Pertahanan Awam KP19 intanzaharah 03-2687 1313

D) Cawangan Pasukan Sokongan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Lt. Kol. (PA) Roydee Bin Abd Rahman Pegawai Pertahanan Awam KP44 roydee 03-2687 1431
Lt. (PA) Raja Mohd Kamarularif bin Raja Ismail Pembantu Pertahanan Awam KP19 kamarularif 03-2687 1432
Lt.M (PA) Pinnana A/P Bah Angan Pembantu Pertahanan Awam KP19 pinnana 03-2687 1434
[Kosong] Pembantu Pertahanan Awam KP19 [Kosong] -

E) Cawangan Direktorat

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Lt. Kol. (PA) Mohd Zul Khairi bin Shamsuddin Pegawai Pertahanan Awam KP44 zulkhairi 03-2687 1487
Kapt. (PA) Mohamad Haspi bin Hamzah Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 haspi 03-2687 1310

Bahagian Perancangan Dasar Dan Penyelarasan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
TPj. (PA) Norhafifi bin Haji Ismail Pengarah/ Pegawai Pertahanan Awam KP54 (KUP) hafifi 03-2687 1399
Lt. Kol. (PA) Sharudin bin Md Zain Pegawai Pertahanan Awam KP44 sharudin 03-2687 1478
Lt. Kol. (PA) Mohd Zubir bin Mohd Juzad Pegawai Pertahanan Awam KP44 zubirjuzad 03-2687 1471
Lt. Kol. (PA) Mohd Izuan bin Berahim Pegawai Pertahanan Awam KP44 mohd_izuan 03-2687 1477
Kapt. (PA) Mohd Nizam Bin Yahid Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP38 nizam 03-2687 1475
Kapt. (PA) Mohd Nazri bin Saad Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 nazri 03-2687 1469
Kapt. (PA) Shazilaniza Binti Mahat Pen. Peg. Pertahanan Awam KP29 shazila 03-2687 1470
Lt (PA) Nurlida binti Othman Pembantu Pertahanan Awam KP22 nurlida 03-2687 1475
Lt. M (PA) Nor Aima Binti Hashim Pembantu Pertahanan Awam KP19 noraima 03-2687 1474
[Kosong] - [Kosong] 03-2687 1473

Bahagian Pengurusan Latihan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
PPj. (PA) Mulliadi Al-Hamdi bin Ladin Pegawai Pertahanan Awam KP48 mulliadi 03-2687 1414
Lt. Kol (PA) Syahrul bin Sukor Pegawai Pertahanan Awam KP44 syahrul 03-2687 1451
Mej. (PA) Alias bin Azizan Pegawai Pertahanan Awam KP41 aliasazizan 03-2687 1452
Kapt. (PA) Anas Bin Md Salleh Penolong Pertahanan Awam KP32 anas 03-2687 1456
Kapt (PA) Mohd Fazlien bin Jaafar Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 fazlien 03-2687 1455
Kapt (PA) Mustapa bin Hashim Pembantu Pertahanan Awam KP26 mustapa 03-2687 1459
Nurhayu binti Abu Kaslan Pembantu Tadbir (Operasi) N22 (TBBK) nurhayu 03-2687 1458
Lt. (PA) Zulfadzli bin Ismail Pembantu Pertahanan Awam KP19 zulfadzli 03-2687 1454

Bahagian Pengurusan Bencana dan Operasi

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
PPj. (PA) Abdul Wahab Bin Rahim Pegawai Pertahanan Awam KP52 abdulwahab 03-2687 1460
[Kosong] Pegawai Pertahanan Awam KP44 [Kosong] 03-2687 1461
Lt. Kol. (PA) Lokman Hakim bin Abdul Rahman Pegawai Pertahanan Awam KP44 lokman 03-2687 1462
Lt. Kol. (PA) Mohd Rosman Bin Abdullah Pegawai Pertahanan Awam KP44 mohdrosman 03-2687 1463
Mej (PA) Syed Azam Shah bin Syed Baharom Pegawai Pertahanan Awam KP41 syedazam 03-2687 1468
Kapt (PA) Abdul Rahim bin Abdul Manas Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP32 rahim 03-2687 1467
Kapt (PA) Mohd Alfian bin A. Jabar Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 alfian 03-2687 1466
Lt. (PA) Mohd Nazrin bin Mohd Nasir Pembantu Pertahanan Awam KP19 nazrin 03-2687 1454
Lt. (PA) Mohd Hanafi Bin Abdul Mutalib Pembantu Pertahanan Awam KP19 hanafimutalib 03-2687 1467
Lt. (PA) Mohd Fadzli bin Husin Pembantu Pertahanan Awam KP19 fadzli_cpt 03-2687 1454
[Kosong] Pembantu Pertahanan Awam KP19 [Kosong] 03-2687 1474
Lt. M (PA) Mohd Harith Bin Che Noh Pembantu Pertahanan Awam KP19 mohdharith 03-2687 1467

Unit Sekretariat Pengurusan Bencana

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
[Kosong] Pegawai Pertahanan Awam KP44 [Kosong] 03-2687 1471
[Kosong] Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP38 [Kosong] 03-2687 1470

Bahagian Khidmat Pengurusan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Yoon Boon Chew Pengarah/ Pegawai Tadbir dan Diplomatik M52 bcyoon 03-2687 1307
Norjuliana binti Jumri Setiausaha Pejabat N19 norjuliana 03-2687 1493

Cawangan Pengurusan Am

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Amilinda Binti Bunichon Pegawai Tadbir dan Diplomatik M41 amilinda 03-2687 1487
Azwan bin Mohd Nor Ketua Pembantu Tadbir (P/O) N22 azwanbkp 03-2687 1509
[Kosong] Pembantu Tadbir (P/O) N19 [Kosong] 03-2687 1368
Usamah Nazri bin Abu Bakar Pembantu Tadbir (P/O) N19 usamah 03-2687 1516
Mohd Akram bin Mohd Yazid Pembantu Tadbir (P/O) N19 mohdakram 03-2687 1515
Faizal bin Muhamad Khamdan Pembantu Tadbir (P/O) N19 faizalkhamdan 03-2687 1514
Norkhairina Binti Halim Pembantu Tadbir (P/O) N19 norkhairina 03-2687 1513
Ainul Haniza binti Abdul Hair Pegawai Khidmat Pelanggan N19 ainulhaniza 03-2687 1300
Badrul Hisham bin Harun Pengawal Keselamatan KP14 (TBBK) badrul 03-2687 1388
Mohd Khairil Haswad bin Deraman Pengawal Keselamatan KP11 khairilaswad 03-2687 1388
Abdul Jamil bin Abdullah Pengawal Keselamatan KP11 - 03-2687 1388
Saiful Adnan bin Husain Pengawal Keselamatan KP11 - 03-2687 1388
Mohamad Wazir Syafiq bin Ninggal Pengawal Keselamatan KP11 mwazir 03-2687 1388
Mohamad Rafiee bin Mohamad Jamali Pengawal Keselamatan KP11 - 03-2687 1388
Murni binti Abd Dasar Pengawal Keselamatan KP11 murni 03-2687 1388
Mohd Syahrizan bin Ismail Pengawal Keselamatan KP11 - 03-2687 1388
Adanan bin Mat Sahar Pengawal Keselamatan KP11 - 03-2687 1388
Muzelysham bin Mustafa Pengawal Keselamatan KP11 - 03-2687 1388
Wan Ab Karim bin Wan Mohd Ghazali Pengawal Keselamatan KP11 - 03-2687 1388
Mustapha bin Jelani Pembantu Operasi N11 mustapha 03-2687 1522
Ariffin bin Abdul Rashid Pembantu Operasi N11 ariffin 03-2687 1521
Nur Abu Bakar bin Abdul Ghafar Pembantu Awam H11 - 03-2687 1517
Muhammad Azri bin Baharudin Pembantu Awam H11 - 03-2687 1377
Mohd Hafizan bin Yussof Pembantu Awam H11 hafizanyussof 03-2687 1377
Mohamad Firdaus bin Mohamed Zamri Pembantu Awam H11 - 03-2687 1377
Nardia binti Nuruddin Pembantu Operasi N11 nardia 03-2687 1524

Cawangan Pematuhan Inovasi dan Protokol

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Mohd Shafiq Bin Ab Kadir Pegawai Tadbir dan Diplomatik M41 shafiqkadir 03-2687 1488
Khairul Anuar bin Ab Karim Penolong Pegawai Tadbir N32 anuar 03-2687 1489
Ida Sohaini binti Mohammad Bidin Pembantu Tadbir (P/O) N19 idasohaini 03-2687 1491
Nurfatieakma binti Md Rofe Pembantu Tadbir(P/O) N19 fatie 03-2687 1492

Cawangan Pengurusan Aset dan Stor

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Mohd Najib bin Sarif Pegawai Tadbir dan Diplomatik M41 najibsarif 03-2687 1486
Mohd Faizal bin Hassan Penolong Pegawai Tadbir N32 faizal 03-2687 1496
Muhammad bin Baharudin Penolong Pegawai Tadbir N29 muhammad 03-2687 1497
Ahmad Faris Zawawi bin Ahmad Zamil Penolong Pegawai Tadbir N29 faris 03-2687 1504
[Kosong] Ketua Pembantu Tadbir (P/O) N22 [Kosong] -
Azlini binti Che Isa Pembantu Tadbir (P/O) N19 azlini 03-2687 1499
Hafilah Binti Che Harun Pembantu Tadbir (P/O) N19 - 03-2687 1500
Mohd Aimran bin Jamil Pembantu Tadbir (P/O) N19 aimran 03-2687 1503
Wan Ahmad Saroja Bin Wan Haron Pembantu Tadbir(P/O) N19 - 03-2687 1495
[Kosong] Pembantu Kemahiran H19 [Kosong] 03-2687 1505
Mohd Amiru bin Mohd Nor Pembantu Kemahiran H19 amiru 03-2687 1508
Shafrini Bte. Ariffin Pembantu Tadbir (P/O) N19 shafrini 03-2687 1393
Sazaky bin Subry Pembantu Kemahiran H19 sazaky 03-2687 1498
Azuriani binti Kamaludin Pembantu Tadbir (P/O) N19 azuriani 03-2687 1381
[Kosong] Pemandu Kenderaan H14 (M) [Kosong] 03-2687 1387
Saiful Bahri bin Fadzil Pemandu Kenderaan R6 saiful.bahri 03-2687 1387
Mat Hasdi bin Mat Yusof Pemandu Kenderaan R3 - 03-2687 1387
Mohd Shah Ridzam bin Ismail Pemandu Kenderaan R3 - 03-2687 1387
Mohd Khairul bin Ibrahim Pemandu Kenderaan R3 - 03-2687 1387
Rostam bin Shamsuri Pemandu Kenderaan R3 - 03-2687 1387
Abdul Rahman bin Yeop Arbi Pemandu Kenderaan R3 - 03-2687 1387
Mohd Rashid bin Othman Pemandu Kenderaan R3 mohd.rashid 03-2687 1387
Nik Azlan bin Peei Pemandu Kenderaan R3 - 03-2687 1387
Atan bin Ahmad Pemandu Kenderaan R3 - 03-2687 1387

Cawangan Teknologi Maklumat

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Muhammad Nasri bin Mohd Amin Pegawai Teknologi Maklumat F41 nasri 03-2687 1323
Normata @ Normalati binti Amat Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA32 malati 03-2687 1362
Nithia A/P Balakerisnen Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 nithia 03-2687 1363
Siti Aisyah binti Kamarudin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 aisyah 03-2687 1367
Norhafizah binti Anuar Juruteknik Komputer FT19 hafizah 03-2687 1371

Bahagian Pengurusan Sumber Manusia

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Azmal Azri bin Abdul Aziz Pengarah/Pegawai Tadbir dan Diplomatik M48 azmalazri 03-2687 1343

Cawangan Latihan Dan Psikologi

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Yusuf Stanley Joseph Ayu bin Abdullah Kaunselor/ Penolong Pegawai Psikologi S38 yusufstanley 03-2687 1561
Fairul bin Mahat Pembantu Tadbir Kanan N22 fairul 03-2687 1557
Siti Junaidah binti Mahktar Pembantu Tadbir (P/O) N19 sitijunaidah 03-2687 1559
Mislee bin Samais Pembantu Tadbir (P/O) N19 mislee 03-2687 1352

Cawangan Kompetensi & Naik Pangkat

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Siti Massuriani Binti Muhammad Amin Penolong Pengarah/ Pegawai Tadbir & Diplomatik M44 massuriani -
[Kosong] Pembantu Tadbir Kanan N22 [Kosong] 03-2687 1306
Zuraidah Binti Omar Pembantu Tadbir Kanan N22 zuraidahomar 03-2687 1351
Muhammad Eezreen bin Muhammad Pembantu Tadbir (P/O) N19 eezreen 03-2687 1351
Norsyuhada binti Ismail Pembantu Tadbir (P/O) N19 norsyuhada 03-2687 1352
Amirrudin Haqim bin Abu Talip Pembantu Operasi N11 amirruddin 03-2687 1361
[Kosong] Pembantu Operasi N11 [Kosong] 03-2687 1361

Cawangan Perkhidmatan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Syafiqah Nur binti Mohd Hasim Penolong Pengarah/ Pegawai Tadbir & Diplomatik M44 (M) syafiqah 03-2687 1345
Sarah Binti Mohamad Pembantu Tadbir Kanan N22 sarahmohd 03-2687 1483
Fauzida binti Fauzi Pembantu Tadbir (P/O) N19 fauzida 03-2687 1350
[Kosong] Pembantu Tadbir (P/O) N19 [Kosong] 03-2687 1357
Sha Juliana binti Saron Pembantu Tadbir (P/O) N19 shajuliana 03-2687 1356
Yusniza binti Yahaya Pembantu Tadbir (P/O) N19 yusniza 03-2687 1358
Nor Fadilah binti Baharudin Pembantu Tadbir (P/O) N19 fadilah 03-2687 1354
Mohd Shahlizan bin Zakarian Pembantu Tadbir (P/O) N19 shahlizan 03-2687 1358
Mohd Fairuz b. Mohd Zubir Pembantu Tadbir (P/O) N19 fairuz 03-2687 1357
Nur' Izzati Binti Idris Pembantu Tadbir (P/O) N19 nurizzati 03-2687 1356
Amirul Hafiz bin Shamsuddin Pembantu Tadbir (P/O) N19 amirulhafiz 03-2687 1350
Mohd Redzzuan bin Dumeran Pembantu Tadbir (P/O) redzzuan 03-2687 1549

Cawangan Perjawatan & HRMIS

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Yow Weng Kit Penolong Pengarah / Pegawai Tadbir & Diplomatik M41 wkyow 03-2687 1528
[Kosong] Pembantu Tadbir (P/O) N22 [Kosong] -
Muhammad Syamil bin Hamzah Pembantu Tadbir (P/O) N19 syamil 03-2687 1547
Nurul Syakinah binti Kamal Bashah Pembantu Tadbir (P/O) N19 syakinah 03-2687 1546
Mona Mariana binti Mhd. Nur Pembantu Tadbir (P/O) N19 mariana 03-2687 1550

Bahagian Kewangan, Perolehan dan Pembangunan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Cheah Hock Kooi Pengarah/ Pegawai Tadbir dan Diplomatik M52 cheah 03-2687 1309
Nazehah binti Zainuddin Setiausaha Pejabat N29 nazehah 03-2687 1310

Cawangan Perolehan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Nursheeba Laili bt Safian Pegawai Tadbir dan Diplomatik M41 nursheeba 03-2687 1458
Nur Syafiq bin Razali Penolong Pegawai Tadbir N29 syafiq 03-2687 1460
[Kosong] Pembantu Tadbir Kanan Kewangan W22 [Kosong] 03 2687 1462
Nur Ain Binti Jusoh Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 ain 03-2687 1465
Hazli bin Zulkefli Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 hazli 03-2687 1459
Nursyafawani bt Muhammad Sayuti Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 nursyafawani 03-2687 1466

Cawangan Akaun/ Bajet

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Ichwan Fiska Rimaya bin Musly Thahar Pegawai Tadbir dan Diplomatik M48 ichwan 03-2687 1455
Mohamad Ezat Haqim Bin Abdul Karim Pegawai Tadbir dan Diplomatik M41 ezathaqim 03-2687 1456
Nor Hazila binti Yahya Penolong Akauntan (K) W32 hazila 03-2687 1475
Nurul Shuhadah Othman Penolong Akauntan (KUP) W29 nurulshuhadah 03-2687 1471
Azmi bin Mat Sahat Penolong Akauntan (KUP) W29 azmikew 03-2687 1463
Nur Fadhilah binti Abdul Rahman Penolong Akauntan (KUP) W29 nurfadhilah 03-2687 1470
Roziyana binti Ramli Penolong Akauntan (KUP) W29 roziyana 03-2687 1469
[Kosong] Pembantu Tadbir Kanan Kewangan W22 [Kosong] 03 2687 1476
Norhaslinda Binti Kamis Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 Norhaslinda 03-2687 1472
Aima Amira binti Mohd Arsad Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 amira 03-2687 1467
Suryana binti Mat Yasim Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 suryana 03-2687 1473

Unit Pentadbiran

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Nur Anith Dzulaikha Binti Roslan Penolong Pegawai Tadbir N29 nuranith 03-2687 1481
Fadhlina binti Mansoor Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 fadhlina 03-2687 1479
Norihan binti Mohammed Noor Pembantu Operasi N11 norihan 03-2687 1478

Cawangan Pembangunan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Nor Dalila Binti Mazid Pegawai Tadbir dan Diplomatik M44 dalila 03-2687 1457
Emie Noor binti Abdul Wahid Penolong Pegawai Tadbir N32 emie 03-2687 1482
Kapt (PA) Mohd Aminullah bin Zulkafly (Cuti Belajar) Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP32 aminzul85 03-2687 1484
Siti Ros Azimah binti Mohamad Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 rosazimah 03-2687 1480

Unit Integriti APM

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Zarina binti Mohamad Ansor Ketua Unit Integriti/ Pegawai Tadbir dan Diplomatik M48 zarina 03-2687 1563

Seksyen Tatatertib, Pengesanan & Pengesahan

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Aini Zaihana Binti Ahmad Hanafiah Pegawai Tadbir & Diplomatik Gred M44 aini 03- 2687 1565
Azizah binti Sumeri Pembantu Tadbir (P/O) N19 azizahsumeri 03-2687 1568

Seksyen Pengurusan Aduan, Tadbir Urus dan Pengukuhan Integriti

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
Mohd Shafiq Bin Mohd Rawa Pegawai Tadbir & Diplomatik Gred M41 shafiqrawa 03- 2687 1564
Che Rohana binti Che Heng Penolong Pegawai Tadbir N29 cherohana 03-2687 1566
Noor Syima binti M Kassim Pembantu Tadbir (P/O) N19 syima 03-2687 1567

Bahagian Perhubungan Awam & Dokumentasi

Nama Jawatan Emel (@civildefence.gov.my) Telefon
[Kosong] Pegawai Perhubungan Awam S41 [Kosong] -
Kapt. (PA) Mohamad Irwanis bin Seni Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP32 irwanis 03-2687 1442
Kapt (PA) Zahidi bin Zainudin Penolong Pegawai Pertahanan Awam KP29 zahidi 03-2687 1443
[Kosong] Penolong Pegawai Penerangan S29 [Kosong] 03-2687 1444
Lt. (PA) Salina binti Kamarulzaman Pembantu Pertahanan Awam KP19 salina 03-2687 1449
Muhammad Saiful bin Mohd Sani Pembantu Tadbir (P/O) N19 mdsaiful 03-2687 1445
Muhamad Ezanee bin Zakaria Pembantu Operasi N11 ezanee 03-2687 1451

 

Print Friendly, PDF & Email